#1 18-12-2011 19:51:09

Shater

Administrator

Zarejestrowany: 18-12-2011
Posty: 132
Punktów :   

Shadow D. Shater

Imię: Shater

Nazwisko: Shadow D.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 18

Wygląd:
Osiemnastoletni mężczyzna o krótkich ciemno fioletowych włosach. Wygląda ma poważnego co jest bardzo mylne. Zawsze jestem szczęśliwy z życia. Mam ciemno niebieskie oczy w których płoną żywa chęć dobrej zabawy i potrzeba przyjaźni. Zawszę chodzę w czarno-fioletowe kimono, kiedy walczę na poważnie zdejmuję górną część kimono.
Taki sam jak awatar.

Charakter: Zabawowy i troskliwy wojownik. Uwielbia być w miejscach gdzie coś się dzieje typu impreza bądź bitka w barze. Zanim podejmie jakiekolwiek działanie względem przeciwnika sprawdza jego umiejętności, co dopełnia brak jakiegokolwiek strachy przed śmiercią. Przeważnie walczy w pojedynkę ale kiedy nadarzy się okazja do współpracy zwłaszcza takiej na wysokim poziomie z chęcią z niej skorzysta uwzględniając słabe i mocne strony towarzyszy o ile takowe zna. Jest skory do głupich żartów i zrzucania winy na innych. Kiedy ktoś zajdzie mu za skórę to wykorzystuje swój zgryźliwy język i potrafi nawet przemienić to w czarny humor. Jeżeli znajdzie przyjaciela to na całe życie i jest gotowy poświęcić za niego życie.

Pochodzenie: Shimotsuki

Bele: 10 000

Szatański owoc: No jikan No jikan no Mi (czas czas owoc- dzięki niemu potrafię zatrzymać czas  )

Zasady działania owocu
1.    Moc zatrzymuje wszystko i wszystkich z wyjątkiem dwóch osób.
2.    Tworzy się pole walki o promieniu 10m z centralnego punktu między nimi. Pojawia się tam klepsydra sięgająca do kolana. Odmierzająca 20 minut po których pole walki opada.
3.    Klepsydra jest w stanie wytrzymać 10 zwykłych uderzeń, po których rozpada się razem z polem walki.
4.    Jeżeli znajdują się przedmioty na polu walki to podlegają zmianie pozycji ale nie struktury.
5.    W polu walki nikt nie odczuwa obrażeń, ale kiedy zostaje wyłączone to wszystko uderza na raz. Jeżeli suma obrażeń jest w stanie zabić to moc automatycznie się wyłącza a zmasakrowana postać umiera.
6.    Ataki, które z biegiem czasu mogą doprowadzić do śmierci, działają po takim czasie, po jakim ta śmierć by nastąpiła.(NP. Podcinam sobie żyły i po minucie moc zostaje dezaktywowana, a ja umieram z powodu wykrwawienia.)



Historia Postaci:
Jestem chłopcem z bogatej rodziny i miałem wszystko czego dusza zapragnie. Jednak przez to moi rodzice byli cały czas w podróży albo jakiś delegacjach. Ni poczułem przez to ani trochę rodzinnego ciepła, a co dopiero miłości. Jedynym moim przyjacielem był pies haski który wabił się Shadow. Wszędzie byliśmy razem i wydawało mi się że tak będzie zawsze. Pewnego dnia zaczepiła nas grupa miejscowych chuliganów  którym nie podobało się to że ich rodzice muszą pracować całymi dniami na jedzenie, o innych potrzeba nie wspominając. Doszło przez to do bójki w czasie której Shadow pogryzł jednego z nich. Kiedy moi rodzice dowiedzieli się o tym co się stało byli bardzo źli. Ponieważ ich jedyne dziecko narobiło im wstydu na rodzinnej wyspie przez co nie potrafili spojrzeć ludziom w oczy. Żeby więcej nie powtórzyła się taka sytuacja zabili Shadow’a na moich oczach po czym
Porzucili mnie w lesie, w czasie walki między piratami a marynarką. Będą pewni że więcej nie wplączę się w ich życie psując ich i tak już naruszoną opinię. W czasie walki z kieszeni jednego z nich wypadła garść dziwnie wyglądających winogron. Zjadłem je bez opamiętania bo nie wiedziałem kiedy znowu zjem coś tak dobrego. Nagle jeden z marynarzy upadł koło mnie a w dłoni miał Nunchako. Bez wahania podniosłem broń. Znikąd zaatakował mnie Marynarz wrzeszcząc "Zginiesz za zjedzenie mojego szatańskiego owocu". Ale nagle jeden z Piratów staną w mojej obronie. Tak strasznie chciałem żeby być sam z tym piratem że nagle wszystko z wyjątkiem nas 2 stanęło w miejscu. Pirat powiedział mi że to właśnie jest moc szatańskiego owocu dzięki któremu mogę zatrzymać wszystko z wyjątkiem wybranej prze zemnie osoby. Schował mnie przy jednym z towarzyszy z kartką że ma się mną zaopiekować po czym kazał mi przerwać działanie owocu. Kiedy wszystko wróciło do normalnego tempa przyjaciel pirata zaprowadził mnie bezpiecznie do lasu i powiedział "Uciekaj niedaleko stąd jest wioska. Tam się spotkamy i popłyniesz z nami w morze.".  Przez wiele tygodni tułałem się po nim aż w końcu znalazłem miasto. Jednak kiedy do niego dotarłem to padłem z wycieńczenia. Obudziłem się w domu miejscowego kowala, który mi powiedział że piraci zostali zabici. Wiedziałem że już nie mam już miejsca gdzie mogę wrócić, mimo tego co mi rodzice zrobili dalej ich kochałem i postanowiłem oddać im przysługę. Zmieniłem nazwisko na Shadow ku pamięci mojego towarzysza aby zniknąć z ich życia. Kowal zaopiekował się mną do czasu aż będę w stanie sam o siebie zadbać, przez ten czas uczył mnie sztuki kowalstwa. Kiedy miałem 13 lat zaprowadził mnie do szkoły walki w Shimotsuki gdzie spędziłem 5 lat ucząc się tajemnic walki. Rozwijałem umiejętności w posługiwaniu się Nunchako ponieważ z tą bronią się dobrze czułem przez co nie zdobyłem żadnych przyjaciół. B byłem często narażony na nieuczciwe walki treningowe, za co im bardzo dziękuję. Dzięki nim osiągnąłem wysoki poziom w walce tą bronią. Aktualnie posługuje się dwoma Nunchako i zamierzam wyruszyć w świat na własnym statku pod piracką banderą.

Wyposażenie: 2x Nunchako(Własnej produkcji z Duraluminium)

Status społeczny: Pirat

Zawód: Kowal

Specjalne Ataki:

Tsuki no Nunchako (używając nunchako jak haka wiruje dookoła przeciwnika i go drugim okładam)

Suisei no Nunchako (trzymając jedno nunchako w rekach a drugie miedzy nogami lecę w kierunku przeciwnika ruchem obrotowym typowym dla      shurikena ruch może być wykonany w czasie lotu lub po wyskoczeniu)

Tatsumaki no Nunchako (rozkręcam oba nunchako i siebie wokół własnej osi tworząc tornado atakujące wszystko dookoła siebie)

Shirudo  no Nunchako(rozkręcam oba nunchako tak szybko ze nawet pocisk z pistoletu się o ni odbija)

Nunchako no Mira (robię unik po którym staję na rękach z 1 nunchako między nogami)

Ostatnio edytowany przez Shater (18-12-2011 20:13:54)

Offline

 

#2 18-12-2011 20:17:03

Admin

Administrator

Zarejestrowany: 18-12-2011
Posty: 21
Punktów :   

Re: Shadow D. Shater

Zatwierdzam

Twoja historia mi się bardzo spodobała, za co możesz zostawić wybrany przez siebie szatański owoc.

W podziękowaniu że jesteś moim 1 członkiem przydzielam ci tytuł MG.

Powodzenia w dalszej podróży
-------------------------------------------------------------
Admin

Offline

 

#3 23-12-2011 12:06:12

Aiken

Mistrz Gry

Zarejestrowany: 19-12-2011
Posty: 32
Punktów :   

Re: Shadow D. Shater

Zatwierdzam.

Offline

 

#4 28-12-2011 23:20:29

Ysil Erve

Mistrz Gry

Zarejestrowany: 18-12-2011
Posty: 154
Punktów :   

Re: Shadow D. Shater

Po dokonanych poprawkach i wszystkich ustaleniach, stwierdzam, że na taki owoc historia może przykrótka, ale niech będzie. Zatwierdzam.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
piosenka o kwiatkach forum fishingsuperstars materace hilding Szkolenia