#1 23-12-2011 02:34:17

 Saya Kagetsuki

Użytkownik

Skąd: Lublin/Parczew
Zarejestrowany: 18-12-2011
Posty: 30
Punktów :   

Saya Kagetsuki

Imię postaci: Saya

Nazwisko: Kagetsuki

Płeć: Kobieta

Wiek: 21 lat

Wygląd:
Słodka dziewczęca buzia, średni wzrost  dodają jej dziewczęcego uroku.  Duże  okrągłe oczy koloru  szmaragdowo -zielonego przysłania delikatnie prostą grzywka. Miodowe blond włosy często nosi związane w koński ogon lub rozpuszczone delikatnie opadają na jej ramiona. Krótkie szorty nieznacznie zasłaniają kształtne uda i pośladki eksponując zgrabne nogi. W pasie przewieszony ma dość szeroki pas, do którego przymocowane są dwie kabury na broń i dodatkowo pas z  zapasem amunicji. Kształtne, choć niezbyt duże piersi i smukły brzuch eksponuje błękitny top na ramiączkach. Na jej szyi można zauważyć szafirowy kamień oprawiony w metal zawieszony na czarnym rzemieniu.

Charakter:
Prawdziwy demon opakowany w ciało w istocie  ładnej i uroczej młodej kobiety. Impulsywna o cholerycznym usposobieniu  gotowa  wpakować każdemu kulkę  w łeb jeśli tylko coś jej nie podpasuje. Kocha pieniądze, świst wystrzeliwanych kul ze swoich rewolwerów i dobry alkohol, ale tylko jeśli ktoś stawia. Jej niewyparzony i dość cięty język sprawia, że zawsze pakuje się w jakieś kłopoty.  Mimo dość impulsywnego charakteru, gdy osobom jej bliskim grozi jakieś niebezpieczeństwo , potrafi wyłączyć emocje i działać w sposób przemyślany i racjonalny.

Pochodzenie: Konomi,  East Blue.

Bele: 10 000

Szatański owoc: brak.

Historia Postaci:

"Chyba dobrze wiesz  mój drogi dokąd prowadzi ciekawość prawda? "

Powiedziała młoda dziewczyna, która trzymając w ręku perłowy rewolwer, celowała prosto między oczy przestraszonego młodego pirata.

"Nie rozumiem czemu tak bardzo chcesz znać moją przeszłość" 

Kobieta, ku wyraźnej uldze jaka malowała  się na twarzy rozmówcy, odłożyła broń i schowała ją do kabury przypiętej do pasa.

"Ale dobrze wiesz, że nie ma nic za darmo. Gardło trzeba zwilżyć prawda by opowieść szła gładko czyż nie?"

Zaśmiała się głośno, podczas gdy młodzieniec z wyraźnie udręczoną miną wyjmował pieniądze z kieszeni. Poprosił barmana o  butelkę rumu i dwie dość sporej wielkości szklanki. Blondynka nie zwracając zbytniej uwagi na chłopaka chwyciła za butelkę, gwałtownym ruchem otworzyła ją i nie żałując sobie napełniła szklankę po sam brzeg. Następnie jednym dość długim łykiem  opróżniła szklankę wprawiając w osłupienie wszystkich obecnych w barze.

"A więc od czego by tu zacząć. Nazywam się Saya Kagetsuki. O twoje imię nie pytam bo i tak nie będę w stanie go zapamiętać. Pochodzę z wyspy Konomi.  Tam właśnie się urodziłam i wychowałam. Rodziców nie pamiętam. Zostali bestialsko zamordowani przez ryboludzi, którzy okupowali wyspę już dłuższy czas. Jako małe niespełna roczne dziecko zostałam znaleziona wśród zgliszczy i gruzów wioski  przez pewną osobę. Na imię miała Mina"

Saya uśmiechnęła się delikatnie gdy wypowiadała to imię kobiety. Wzięła do ręki butelkę i nalała sobie kolejną szklankę rumu. Tym razem jednak nie wypiła jej tak jak poprzednim razem. Nawet nie zamoczyła w niej ust. Przyglądała się tylko w jej zawartość kontynuując dalej swoją opowieść.

"Mina Kagetsuki była naprawdę niesamowitą osobą. Kiedyś gdy była młoda żeglowała po morzach jako członek załogi pirackiej… Jakiej? Sama już nie pamiętam. Nigdy o tym nie wspominała. Słynęła z tego że w walce używała broni. Jej ulubioną były rewolwery, którymi mistrzowsko się posługiwała.
To właśnie od niej nauczyłam się jak ich używać."


Wyciągnęła jeden ze swoich pistoletów onyksowo czarny i powoli obracała nim w dłoni by później szybkim ruchem ręki schować go z powrotem do kabury za pasem.

"Zawsze była surowym i wymagającym nauczycielem. Nigdy mnie nie oszczędzała. "

Sięgnęła po szklankę i wypiła spory łyk by za chwilę kontynuować swoją opowieść

"Imponowała mi swoją siłą i odwagą na którą stać dzisiaj niewiele kobiet. Chociaż nie zawsze było nam lekko, nigdy nie dała mi odczuć tego że jestem gorsza. Kochałam ją jak matkę której nigdy nie miałam. W moim sercu zawsze wzbudzała strach i niekłamane szczere uwielbienie. Gdy coś przeskrobałam bałam się wracać do domu gdyż dobrze wiedziałam że kara mnie nie ominie. Jednakże pewnego dnia marynarka przypomniała sobie o pirackiej przeszłości Miny. Odnalazła ją na wyspie. Miałam wtedy 14 lat ."

Dłoń dziewczyny zacisnęła się mocno na stojącej obok szklance. Na jej twarzy widać było gniew i złość.

"Chcąc mnie chronić,  poddała się bez walki. Postawiła jednak warunek,  że dobrowolnie odda się w ich ręce, jeśli nie stanie mi się żadna  krzywda. Wyraziwszy zgodę na postawione warunki zabrali ją do bazy marynarki. Pół roku później dowiedziałam się z gazety że Mina została stracona. Jedyne co po niej mi zostało to jej ukochane pistolety i nazwisko które po niej przejęłam."

Mimo iż skończyła swoją opowieść dziewczynie nadal drżał głos,  a ręka w której trzymała szklankę leżała nieruchomo oparta o kontuar baru. Gdy zdała sobie sprawę, że za bardzo poniosły ją emocję gwałtownie wstała wypiła ostatni łyk trunku  i poklepała po ramieniu swojego rozmówcę.

"Dzięki wielkie za gorzałę. To chyba wszystko co powinieneś  o mnie wiedzieć.   Mam nadzieje że to co ode mnie usłyszałeś zostanie między nami dobra ? Mimo wszystko mam bardzo dobrą pamięć do twarzy i z pewnością cie rozpoznam mój drogi." 

Szepnęła mu do ucha ostatnie słowa po czym szybkim krokiem skierowała się do wyjścia, machając znajomym i barmanowi zostawiając młodego pirata w totalnym osłupieniu.
 
Wyposażenie:
Dwa rewolwery -  perłowo biały i onyksowy czarny pamiątka po pewnej osobie z przeszłości, naboje,  Log Pose.

Status Społeczny: Piratka.

Zawód: Nawigator

Specjalne Ataki:
Wszystkie ataki postaci oparte są na strzelaniu na dystans jak i z bliska oraz akrobatyce.

Ostatnio edytowany przez Saya Kagetsuki (23-12-2011 11:44:23)

Offline

 

#2 23-12-2011 08:58:37

Shater

Administrator

Zarejestrowany: 18-12-2011
Posty: 132
Punktów :   

Re: Saya Kagetsuki

Zatwierdzam

Widzę że im dłużej działa forum tym ciekawsze osoby się na nim pojawiają. Które potrafią ciekawie napisać swoją kartę postaci.

Miłej zabawy.
-----------------------------------
Shater

Offline

 

#3 23-12-2011 11:09:39

Aiken

Mistrz Gry

Zarejestrowany: 19-12-2011
Posty: 32
Punktów :   

Re: Saya Kagetsuki

Również zatwierdzam. Ciekawa historia postaci. Jedyne do czego mogę się przyczepić to strona techniczna tego posta, gdyż kwestie wypowiadane przez postaci piszemy "w cudzysłowu i kursywą" oraz gramatyka (w niektórych miejscach brakowało przecinków), ale to mały błąd. Radziłbym też klikać "Podgląd" ponieważ czasem znaki : i [ zmieniają się w emotikon.

Tyle ode mnie, po tych drobnych technicznych poprawkach będzie to przykład bardzo dobrze zrobionej karty postaci.

Offline

 

#4 26-01-2012 22:41:11

 Ryuukami

Mistrz Gry

16071305
Call me!
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 18-12-2011
Posty: 17
Punktów :   

Re: Saya Kagetsuki

Zatwierdzam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
wulkanizator fordon forum fishingsuperstars materace hilding Szkolenia