#16 23-12-2011 17:29:19

Shater

Administrator

Zarejestrowany: 18-12-2011
Posty: 132
Punktów :   

Re: Dojo

Nie lubię kiedy takie słabeusze śmieją się ze mnie. Oznajmił z powarzną miną przypominając obrażone dziecko.
Po prostu jesteście dla mnie za wolni - Powiedział z chytrym uśmiechem patrząc w zaskoczonych ledwo stojących uczniów.
Odwrócił się do mistrza i podszedł do mistrza, z niecierpliwieniem oczekując teko co chce mu powiedzieć

Offline

 

#17 23-12-2011 23:39:37

Aiken

Mistrz Gry

Zarejestrowany: 19-12-2011
Posty: 32
Punktów :   

Re: Dojo

"Ciągle nie rozumiesz, mój młody uczniu" Mistrz ciągle siedział z lekkim uśmiechem na ustach i przymkniętymi oczyma, zaś jego Numchako leżało przed nim. "Usiądź, Shater-kun, zaś reszta niech wraca do ćwiczeń, lecz najpierw się trochę ogarnijcie" mówiąc to nie poruszył się nawet o milimetr. Reszta uczniów ukłoniła się Mistrzowi i wykonała polecenie bez szemrania.

Offline

 

#18 23-12-2011 23:46:17

Shater

Administrator

Zarejestrowany: 18-12-2011
Posty: 132
Punktów :   

Re: Dojo

Usiadł na przeciwko mistrza. " Wiem. Ale co poradzić taką już mam naturę i zamiast walczyć z samym sobą dla innych. Wolę być sobą dla siebie." Oznajmiając to wyciągną broń z za pleców i położył oba nunchako przy prawym i lewym boku. " chciałem im pokazać że nie ważne jest to ile razy upadniesz ale ile razy się podniesiesz żeby w końcu osiągnąć swój cel."

Offline

 

#19 23-12-2011 23:53:59

Aiken

Mistrz Gry

Zarejestrowany: 19-12-2011
Posty: 32
Punktów :   

Re: Dojo

"Jednak ciągle nie zrozumiałeś co znaczy być wojownikiem oraz jak należy walczyć. Możesz wygrywać każdą walkę, ale czy tak na prawdę będą to sukcesy?", gdy zadał to pytanie otworzył oczy i spokojnie spojrzał na jednego ze swych uczniów. Jego ciało ciągle siedziało w bezruchu a uśmiech nie znikał z jego twarzy. Patrzył na niego wzrokiem jednocześnie spokojnym, badawczym i opanowanym. Sprawiał wrażenie, że nie ważne co się stanie, on będzie na to gotowy.

Offline

 

#20 24-12-2011 00:05:17

Shater

Administrator

Zarejestrowany: 18-12-2011
Posty: 132
Punktów :   

Re: Dojo

" Do czego zmierzasz mistrzu?? Jestem świadomy że życie nie polega na ciągłej walce, a walka nie ma sensu kiedy używa się swoich kart atutowych. Powinienem był najpierw przeanalizować sytuacje i dopiero wtedy wykonać jakiś ruch." Wytłumaczył się z widocznym poczuciem winy na twarzy, widać było że gdyby mógł cofnąć czas to wszystko potoczyło by się inaczej. Jednak wszystko zrobił zrobił pod wpływem impulsu co nie było dobre.

Offline

 

#21 24-12-2011 00:18:36

Aiken

Mistrz Gry

Zarejestrowany: 19-12-2011
Posty: 32
Punktów :   

Re: Dojo

"Zmierzam do tego, mój drogi uczniu, że nie nauczyłeś się jednej, można by rzec, że nawet najważniejszej rzeczy." mówił tonem spokojnym i jednostajnym nie spuszczając oczu ze swego ucznia. "Niestety nie będziesz się mógł jej nauczyć w tym Dojo. Możesz to osiągnąć tylko przez doświadczenie, a tutaj go nie zdobędziesz" zmierzył Shatera wzrokiem, chcąc zobaczyć jego reakcję.

Offline

 

#22 24-12-2011 00:24:38

Shater

Administrator

Zarejestrowany: 18-12-2011
Posty: 132
Punktów :   

Re: Dojo

" W takim razie dziękuje za dotychczasowe lekcje" powiedział kłaniając się przed swoim mistrzem.

Offline

 

#23 24-12-2011 00:40:29

Aiken

Mistrz Gry

Zarejestrowany: 19-12-2011
Posty: 32
Punktów :   

Re: Dojo

"Nadal nie rozumiesz mój uczniu. Twoje lekcje się jeszcze nie skończyły" powiedział Mistrz tajemniczym tonem. "Wysyłam Cię, byś trenował podróżując po Świecie, tak jak ja przed laty. A gdy będziesz gotów, wróć tu i pokaż mi czego się nauczyłeś."

Offline

 

#24 24-12-2011 00:42:45

Ysil Erve

Mistrz Gry

Zarejestrowany: 18-12-2011
Posty: 154
Punktów :   

Re: Dojo

Mistrz powoli machnął dłonią, dwóch wojowników podeszło do ciebie niosąc szaty - wcześniej już przygotowane. Jeden z nich przekazał ci właśnie ów odzienie, drugi z kolei powoli - gdy już przyjąłeś ten dar, złożył na nich nowe, drewniane nunchako ozdobione inskrypcją. Mistrz posłał ci przyjemny uśmiech.
- Chyba nie ma powodu by cię tu dłużej zatrzymywać Shater-kun... Mam nadzieję, że podczas swojej podróży znajdziesz to, czego szukasz.
Mistrz po chwili zaśmiał się cicho, obrócił i wszyscy, razem z wojownikami zaczęli się rozchodzić...

Offline

 

#25 24-12-2011 00:46:52

Shater

Administrator

Zarejestrowany: 18-12-2011
Posty: 132
Punktów :   

Re: Dojo

- Obiecuję że tak się stanie. Tylko ostrzegam że nie zamierzam być jakimś tam podróżnikiem który skacze z miejsca na miejsce. Jeśli już to pójdę na całość i zostanę PIRATEM.  Pozwoli mi to na częste treningi oraz możliwość walki z najlepszymi w swoim fachu. Nie będę podlegał pod kogoś tylko stworzę własną załogę dzięki której podróż będzie przyjemna. - Krzycząc to w stronę odchodzącego Mistrza przepełniała mnie duma i chęć przeżycia przygody. Kiedy całkiem znikną mi z oczu udałem się w stronę portu gdzie wsiadłem w pierwszy lepszy statek wypływający z wyspy. Kiedy już byłem na pokładzie spytałem jednego z pasażerów do kąd płyniemy okazało się że do Kokoyashi na wyspie Konomi. Zadowolony z takiego przebiegu wydarzeń znalazłem sobie dogodne miejsce na dziobie statku gdzie położyłem się rozkoszując się od tak dawna planowaną wyprawą w Świat.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Dąbrowa Górnicza przegrywanie kaset vhs. Darmowa telewizja internetowa