#1 20-02-2012 13:15:39

Aroshi

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 20-02-2012
Posty: 3
Punktów :   

Aroshi

Imię:
Aroshi

Nazwisko:
nieznane

Płeć:
męska

Wiek:
28

Wygląd:
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQso9bepv8AEqCJcQfd0blQGcwTDn2HT5uRe-zhAHVcYGpRPkID

Charakter:
Posiada rozdwojenie jaźni.

1. Jest spokojna i opanowana i zazwyczaj szybko kończy walkę aby oszczędzić bólu przeciwnikowi. Nazywa tę osobowość "Ludzką"
2. Jest brutalna i chamska często torturuje swojego przeciwnika nim go zabije cieszy go patrzenie na istną rzeź. Nazywa tę osobowość "Rekinia"

Obydwie osobowości uważają że każda rasa jest czegoś warta przez co nie dzieli je na lepszą czy gorszą.

Pochodzenie:
Mimo iż jest ryboludem wychował się na East Blue

Bele:
10 000

Szatański owoc:
brak

Historia Postaci:
Niewiele wiadomo o jego historii. Wiadomo tylko że jego rodzice byli piratami i urodził się podczas jednej z wypraw na East Blue. Jego rodzice zostawili go tam bo bali się o niego. Dzieci się z niego śmiały i podczas jednych z wyzwisk obudziła się jego "Rekinia" osobowość. Z czasem nauczył się nad nią panować przez co stał się o wiele silniejszy. Pewnego dnia zdecydował że postanowi wyruszyć w morze na swoją rodzinną wyspę.

Wyposażenie:
Katana

Status społeczny:
Wolny Strzelec(na chwilę obecną)

Zawód:
Zabójca

Specjalne Ataki:

Rekini Uścisk

Wbijam rękę w ziemię bądź w ścianę powodując zniszczenie ziemi bądź danej ściany.

Rzut Rekina

Ta technika polega na zgromadzeniu niewielkiej ilości wody po czym wypuszczenie jej z ręki z siłą i szybkością równej pociskowi z flintlocka.

Łamacz Rekina

Technika polegająca na wykonaniu potężnego uderzenia z łokcia w przeciwnika.

Dzikość Rekina

To osobista technika "Rekiniej" osobowości. Polega na zaatakowaniu przeciwnika szybkimi ruchami miecza. Technika wykonywana na wodzie jest o wiele silniejsza gdyż w tym czasie jest także tnąca woda dodając jej siły.

Spokojny Rekin

To osobista technika "Ludzkiej" osobowości polega na skoncentrowaniu siły we wszystkich mięśniach i dzięki temu wzmocnieniu siły, szybkości i wytrzymałości na dość długi okres czasu. Dzięki tej technice każda technika ma większą siłę. Kiedy wejdzie się w "Rekinią" osobowość technika jest automatycznie anulowana.

Informacje Dodatkowe:
-Szanuje każdą rasę
-Potrafi wybierać którą osobowością jest chyba że jest pod wpływem silnych emocji

Offline

 

#2 20-02-2012 14:21:53

Shater

Administrator

Zarejestrowany: 18-12-2011
Posty: 132
Punktów :   

Re: Aroshi

Pomysł fajny prosty i przyjemny. Chciałbym poznać trochę jego historię. Zgaduję że przez te 28 lat miał jakieś przygody albo bójki z powodu że jest inny.

Offline

 

#3 20-02-2012 19:54:55

Ysil Erve

Mistrz Gry

Zarejestrowany: 18-12-2011
Posty: 154
Punktów :   

Re: Aroshi

Ahah... Hahaahaha... Ehehe... He... He he... No dobra...

A teraz opisz wygląd zamiast wklejać obrazek i niech to NIE będzie Kisame... Bo pragnę przypomnieć, że to jest forum One Piece, a nie Naruto...

Poza tym proszę, avek z jebniętym w skos bannerem "HOSHIGAKI KISAME"...

Do poprawy, tak żeby nie rozbolał mnie brzuch


EDIT:

Poza tym, skoro to człowiek, skąd ma moc panowania nad wodą?

Offline

 

#4 21-02-2012 14:20:57

Aroshi

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 20-02-2012
Posty: 3
Punktów :   

Re: Aroshi

Jestem ryboludem a ludzka to OSOBOWOŚĆ a poza tym co z tego że mam wygląd Kisame

Offline

 

#5 23-02-2012 23:52:34

Ysil Erve

Mistrz Gry

Zarejestrowany: 18-12-2011
Posty: 154
Punktów :   

Re: Aroshi

To, że osobiście uważam, że twój poziom gry, przerasta naiwnością i brakiem nadziei na konkretną rozgrywkę nawet Shatera (bez obrazy)... Ta karta, cała postać i poziom jaki reprezentujesz swoim "dziełem" jest doskonałym dowodem na to, że powinieneś raczej odwiedzić takie gry jak... Tibia? Albo Plemiona?

Offline

 

#6 24-02-2012 15:18:49

Aroshi

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 20-02-2012
Posty: 3
Punktów :   

Re: Aroshi

wiesz nie mam zamiaru dyskutować z tobą poprostu skasujcie mi to konto bo poziom tego PBF jest żałosny.

Offline

 

#7 29-02-2012 18:37:22

Shater

Administrator

Zarejestrowany: 18-12-2011
Posty: 132
Punktów :   

Re: Aroshi

Ja tam nie mam nic przeciwko i zatwierdzam tą kartę postaci.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.one-piecepbf.pun.pl forum fishingsuperstars materace hilding Szkolenia