#16 05-01-2012 23:08:36

Rudevald

Użytkownik

Zarejestrowany: 22-12-2011
Posty: 32
Punktów :   

Re: Spalona Tawerna

- Zwą mnie Rude. Przypłynąłem tu na statku mój kapitan szukał jakichś informacji. Pilnuj bachora lepiej ...  Gdyby nie odrobinka szczęścia gnił by w rowie z dziurą po kuli we łbie.
Wolał nie wspominać o zajściu w karczmie - był cholera wie gdzie .
- Teraz zwróć mi moją własność. Dostatecznie wiele czasu zmarnowałem na głupie pierdoły a na statek trzeba wracać.

Offline

 

#17 05-01-2012 23:17:40

Ysil Erve

Mistrz Gry

Zarejestrowany: 18-12-2011
Posty: 154
Punktów :   

Re: Spalona Tawerna

Mężczyzna zaśmiał się krótko po czym postawił plecak przed Rudem. Następnie splótł dłonie na torsie i lekko się spiął. Co jak co - ten gość mógł zapewne z łatwością wytrzymać serię z normalnych pocisków, a jeszcze dojść, wyjebać tak, że napastnik by się nakrył nogami i odliczał litry odpływającej krwi.
- Ciężko mi będzie zwrócić ci wszystko lisie... Musisz się troszkę przejść i pozbierać te rzeczy po drodze.
Widać w gościa nie uderzały żadne ataki werbalne o młodym, był jak skała, wyglądał jak skała i najwyraźniej miał jej mentalność, ale czy aby na pewno.
- Wspominałeś, że czegoś szukacie?

Offline

 

#18 05-01-2012 23:36:02

Rudevald

Użytkownik

Zarejestrowany: 22-12-2011
Posty: 32
Punktów :   

Re: Spalona Tawerna

- Cholera wie ... Kapitana ciągnie na Grand Line nie wiem jednak czego szukał. I tak po prawdzie mówiąc  nie wiele mnie to obchodzi.
Gdy poczuł ciężar swojego plecaka w dłoni wyraźnie się uśmiechnął.   
-  W sumie jeśli coś wiesz na temat Grand Line i chciał poświęcić nieco czasu na odpowiedzenie na pytania kapitana .... Sądzę że ci się to opłaci ...
Lubił rozsądnych i konkretnych ludzi. A wymiana argumentów z tym osobnikiem szła gładko.

Offline

 

#19 06-01-2012 00:07:10

Ysil Erve

Mistrz Gry

Zarejestrowany: 18-12-2011
Posty: 154
Punktów :   

Re: Spalona Tawerna

Mężczyzna zaśmiał się tubalnym, donośnym głosem po czym zaraz wyjął z mieszka przy pasie mała kulkę na pasku z czymś co wyglądało jak kompas.
- Grand Line mówisz? Bez czegoś takiego nie dacie rady.
Po chwili schował ów przyrząd do kieszeni i spojrzał na Ruda.
- Ja się tam już nie wybieram... Więc może zechciałbyś to maleństwo ode mnie odkupić?

Offline

 

#20 06-01-2012 00:26:50

Rudevald

Użytkownik

Zarejestrowany: 22-12-2011
Posty: 32
Punktów :   

Re: Spalona Tawerna

Przez chwilę przyglądał się przedmiotowi. Jemu raczej na wiele się nie przyda ale może być wartościowe.
- Nie mam przy sobie wiele  ale skoro mówisz że to jest niezbędne to kupię to o ile będzie mnie stać.
Wsadził rękę do wewnętrznej strony koszuli gdzie w zabezpieczonej kieszeni spoczywały jego fundusze.
- No to ile wołasz za ten przedmiot ?
Kolesiowi dobrze z oczu patrzyło a równowartość złota odbije sobie odsprzedając owe badziewko kapitanowi.

Offline

 

#21 06-01-2012 00:36:42

Ysil Erve

Mistrz Gry

Zarejestrowany: 18-12-2011
Posty: 154
Punktów :   

Re: Spalona Tawerna

- Mmm... To tak nie działa lisie. Pieniądz nie wynagrodzi mi tej błyskotki.
Kolos posłał mu nieco szalony, dziki uśmiech - typowy dla szaleńca, który widział niejedno.
- Wiesz, niedaleko stąd jest speluna, a w niej siedzi banda siedmiu delikwentów. Słyszałem o tej akcji z wybuchem, ale z tego co wiem... Zabrali ich do lecznicy.
Tutaj mężczyzna powoli wyjął z sakiewki sporej wielkości ładunek wybuchowy i wyszczerzył zęby - które przypominały faktyczne, niedźwiedzie kły takie jakie każdy misiek powinien posiadać.
- Wiesz co robić, nie?

Offline

 

#22 06-01-2012 00:54:09

Rudevald

Użytkownik

Zarejestrowany: 22-12-2011
Posty: 32
Punktów :   

Re: Spalona Tawerna

Popatrzył na ładunek krytycznym okiem. Amatorszczyzna ...
Mimo wszystko wyszczerzył się w swoim bezczelnym uśmiechu.
- Wygląda na to że mówimy tym samym językiem .Zrobię to  ale nie potrzebne mi twój sprzęt.
Wskazał na torbę z granatami.
- Moje maleństwa załatwią co trzeba w odpowiedni sposób.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
usuwanie adblue ponsse Serwis telefonów Kraków Cennik forum fishingsuperstars materace hilding Szkolenia